Nowe mieszkania od dewelopera - PETRO

Warszawa - Bemowo, Wola, Ochota, Włochy

Petro Development to spółka deweloperska z polskim kapitałem. Oferujemy nowe mieszkania w dzielnicy Warszawa Ursus (w pobliżu takich dzielnic jak: Warszawa Bemowo, Włochy i Ochota). Działalność prowadzimy nieustannie od 2001 roku. W tym okresie zrealizowaliśmy liczne projekty zarówno na rynku komercyjnym, jak i na rynku mieszkaniowym. Obecnie koncentrujemy się na realizacji inwestycji mieszkaniowych wielorodzinnych. Nasze działania obejmują cały proces deweloperski - począwszy od wyboru lokalizacji przyszłej inwestycji, pozyskania gruntu, projektowania, uzyskania wymaganych pozwoleń, aż do wybudowania budynku i uzyskania pozwolenia na jego użytkowanie.

Mieszkania deweloperskie - Petro Warszawa

Naszym nadrzędnym celem jest osiągnięcie najwyższej jakości oferowanych mieszkań. Firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań architektonicznych i konstrukcyjnych. Natomiast wyspecjalizowany i doświadczony zespół pracowników zapewnia fachowy i profesjonalny nadzór nad realizowanym przedsięwzięciem na każdym jego etapie. Dzięki temu nasze mieszkania mogą się pochwalić wysoką jakością.

Jakość

Gwarancja

Satysfakcja

Petro Development Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku oraz stabilnej sytuacji finansowej. Realizowane projekty finansujemy ze środków własnych, które są dodatkowo wspierane kredytami inwestycyjnymi udzielanymi przez renomowane Banki. Tak zorganizowane finansowanie, w tym szczegółowe sprawdzenie przez Bank planowanego przedsięwzięcia, gwarantuje terminowe zakończenie inwestycji. Wyróżnia nas transparentność (systematycznie publikujemy nasze wyniki finansowe w monitorze sądowym i gospodarczym, mamy godło Rzetelnej Firmy). Możemy się pochwalić nieskazitelną historią zrealizowanych inwestycji. Doskonale rozumiemy, że jako odpowiedzialny inwestor, nie możemy zawieść zaufania, jakim nas obdarzają klienci.

Zależy nam na satysfakcji klientów, którzy chcą mieć nowe i funkcjonalne mieszkania. Aby osiągnąć ten najważniejszy cel, ciężko pracujemy już na etapie wyboru lokalizacji dla przyszłej inwestycji, czyli nowych mieszkań. Wychodzimy bowiem z założenia, że lokalizacja to rzecz najważniejsza i jedyna, jakiej nie można poprawić.

Jako profesjonalni inwestorzy, spełniamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, którzy poszukują najlepszego mieszkania na długie lata. Niejednokrotnie udowodniliśmy, że wysoka jakość wykończenia to sztandarowa cecha naszych mieszkań deweloperskich. Choć Warszawa może się pochwalić dobrze rozwiniętym rynkiem mieszkaniowym, na swojej deweloperskiej mapie nie miała dotąd firmy, która nie stawia na ilość, lecz na jakość nowych mieszkań od dewelopera.

Nasz zespół to doskonale wyszkolona i mająca odpowiedni KNOW-HOW kadra. Świetnie rozumiemy wymogi, jakie powinno spełniać najlepszej jakości mieszkanie deweloperskie, w tym nowe mieszkanie dla młodych czy kawalerki. Oferujemy konkurencyjne ceny za nowe mieszkania w wysokim standardzie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje były terminowe, a współpraca bezpieczna i komfortowa dla naszych klientów, którzy marzą o nowym mieszkaniu. Wszystko to sprawia, że jesteśmy cenieni i wiarygodni jako profesjonalni deweloperzy. Warszawa Ursus, to niezwykle przyjazna dzielnica, w której obecnie realizujemy wysokiej klasy mieszkania deweloperskie dla każdego, zarówno dla rodzin, jak i dla singli.

Karta zasad

 • Staranny dobór lokalizacji inwestycji

 • Nowoczesna i funkcjonalna architektura

 • Lokale umożliwiające klientowi własną aranżacje

 • Wysoka jakość wykonania oraz materiały wysokiej jakości

 • Terminowość wykonania inwestycji

 • Dbałość o koszty działalności

 • Oferowanie konkurencyjnych warunków

 • Bezwzględna dbałości o bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału

 • Rygorystyczny dobór współpracowników i wykonawców

 • Postępowanie zgodnie z etyką i najlepszymi standardami rynkowymi

 • Rzetelne informowanie otoczenia i klientów o prowadzonej działalności

 • Długoterminowa strategia budowy silnej marki i dobrych relacji z klientem

Dokumenty firmowe

 • Dokumenty firmowe do pobrania: