Mieszkania w inwestycji Metamorfoza Ursus

Jeśli pragną Państwo znaleźć komfortowe miejsce zamieszkania, które sprawi, że będziecie mogli w pełni odpocząć po pracy, zrelaksować się wśród otaczającego piękna przyrody, a jednocześnie nie będziecie mieli bardzo daleko na uczelnię, do pracy lub do innych ważnych obiektów, przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję. Metamorfoza Ursus to nowoczesne mieszkania z ogródkami lub balkonami w dzielnicy Ursus. Modernistyczny budynek został zaprojektowany przez najlepszych warszawskich architektów z pracowni GRUPA 5.

Inwestycja obejmuje kameralny, lecz bardzo ciekawy trzypiętrowy budynek, w którym zostały zlokalizowane komfortowe mieszkania z ogródkiem, balkonem lub loggią. Na parterze znajdują się lokale usługowe, zaś w podziemiach budynku - miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Oferujemy 103 nowoczesne mieszkania 1-, 2-, 3- lub 4-pokojowe - o funkcjonalnych metrażach od 28 m2 do 80 m2. Całość została umiejscowiona przy ulicy Stanisława Wojciechowskiego 17, w dzielnicy Ursus (istnieje również dodatkowy wjazd od strony ulicy Orląt Lwowskich).

Plac zabaw - mieszkania na Ursusie Park przy mieszkaniach na Ursusie Mieszkania Ursus Komunikacja na Ursusie

Komfortowe mieszkania z ogródkiem zostały stworzone, aby zaspokoić największe potrzeby i oczekiwania mieszkańców, którzy mają już dość przebywania w ścisłym centrum Warszawy, pełnym wielkomiejskiego zgiełku i wiecznego pędu. Jest to również świetna opcja dla tych, którzy do tej pory mieszkali na peryferiach miasta lub całkowicie poza nim, a codzienne, długie dojazdy do pracy stawały się dla nich coraz bardziej uciążliwe. Inwestycja Metamorfoza Ursus to świetne połączenie bliskości do centrum miasta oraz ciszy i spokoju. Mieszkania z ogródkiem mają różną powierzchnię, jednak wszystkie zostały bardzo pomysłowo zaprojektowane i urządzone w funkcjonalny sposób. Pomieszczenia są widne i przestronne, dzięki czemu można je ciekawie zaaranżować. Znajdują się tutaj lokale idealne dla osób samotnych, par, a także dla rodzin z dziećmi.

Naszym zamiarem jest stworzenie przyjaznego miejsca do życia oraz wypoczynku. Jesteśmy przekonani, że nasz nowoczesny budynek idealnie skomponuje się z różnorodną formą zabudowy centralnej części Ursusa. Otoczenie budynku jest przyjazne - z niską zabudową oraz parkiem w sąsiedztwie, idealnym na spacery i jazdę na rolkach czy na rowerze. Ogrodzony teren oraz zamontowany w mieszkaniu wideodomofon dadzą poczucie bezpieczeństwa, zaś zielony dziedziniec z placem zabaw dostarczy wiele radości dzieciom.

Atrybuty inwestycji Metamorfoza Ursus :

Ursus meszkanie

Lokalizacja

Inwestycja Metamorfoza Ursus usytuowana jest w Warszawie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 17 w dzielnicy Ursus, dzielnicy wg statystyk najbezpieczniejszej i najszybciej rozwijającej się w Warszawie.

Więcej