Lokale usługowe / użytkowe w Warszawie - Ursus

Idealne dla Twojego biznesu

  • lokalizacja w samym sercu dzielnicy
  • przy głównej ulicy handlowej Wojciechowskiego
  • duże witryny, wejście bezpośrednio od ulicy
  • ogólnodostępne miejsca parkingowe bezpośrednio przed lokalami
  • przy stacji SKM
  • przystanek autobusowy przed budynkiem
  • przedszkole w bezpośrednim sąsiedztwie
  • w budynku wszystkie 103 mieszkania sprzedane
  • atrakcyjne wymiary lokali
  • możliwość swobodnej aranżacji

 

U1 (sprzedany) - Pobierz rzut lokalu

U2 - Pobierz rzut lokalu

U3 (sprzedany) - Pobierz rzut lokalu

U4 (sprzedany) - Pobierz rzut lokalu

Mieszcząca się w sercu Ursusa - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - inwestycja Metamorfoza Ursus to idealne miejsce, oferujące na sprzedaż lokale usługowe i użytkowe, będące podstawą do rozwoju własnego biznesu.
 
Inwestycja Metamorfoza Ursus mieści się przy jednej z głównych ulic Ursusa, będącej centrum handlowego życia tej części Warszawy, ulicy Wojciechowskiego. Do listopada tego roku w budynku zostały sprzedane wszystkie lokale mieszkalne, cała inwestycja cieszy się więc ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Warszawy, będących przyszłymi potencjalnymi klientami, których mogą przyciągnąć lokale użytkowe na sprzedaż, mieszczące się na parterze budynku. Tuż obok inwestycji mieści się stacja kolejki SKM, przedszkole i przystanek autobusowy, z których codziennie korzystają mieszkańcy dzielnicy, co zapewnia, że także oni mogą stać się potencjalnymi klientami korzystającymi z oferty, jaką zaproponują im lokale usługowe i użytkowe na sprzedaż w Metamorfozie.
 
Zamieszkanie w Ursusie cieszy się od kilku lat rosnącą popularnością wśród mieszkańców stolicy, którzy cenią sobie dobrą komunikację z resztą Warszawy za pośrednictwem kolejki oraz otwartej niedawno obwodnicy Warszawy, a jednocześnie specyficzną, kameralną atmosferę tej dzielnicy, przez lata będącej odrębną miejscowością podwarszawską. Lokale usługowe i mieszkalne na sprzedaż w Ursusie rozchodzą się więc jak przysłowiowe świeże bułeczki, co powoduje, że lokal usługowy na sprzedaż oferowany w inwestycji Metamorfoza jest korzystną inwestycją, zapewniającą osiągnięcie szybkiego zysku. Warszawa na wyciągnięcie ręki, a jednocześnie szeroki target potencjalnych nowych klientów zamieszkujących Ursus powoduje, że lokal w Metamorfozie będzie wyjątkowo korzystnym zakupem dla biznesu szerokiego rodzaju. Każdy lokal usługowy i użytkowy, mieszczący się w inwestycji Metamorfoza, pozwala na wyjątkowo korzystne wyeksponowanie oferowanych towarów oraz usług.
 
Lokal usługowy i użytkowy wyposażony jest w duże przeszklone witryny, a także wejścia bezpośrednio od ulicy, dzięki czemu inwestorzy, decydujący się na zakup tych lokali w Ursusie, mogą liczyć na szybkie przyciągnięcie klientów. Lokal użytkowy w Metamorfozie jest zatem wyjątkowo korzystną inwestycją dla wszystkich szukających możliwości zakupu, wynajmu czy dzierżawy tego typu przestrzeni oraz otwarcia w niej własnego biznesu.
 
Lokale usługowe i użytkowe na sprzedaż w Metamorfozie to także możliwość swobodnej aranżacji wnętrza, co jest szczególne istotne dla klientów chcących urządzić tutaj różnego rodzaju przedsięwzięcia. Modernistyczny budynek inwestycji Metamorfoza został zaprojektowany przez uznanych warszawskich architektów z pracowni GRUPA 5. Inwestorzy poszukujący dla siebie prestiżowego miejsca, mogą być pewni, że znajdą przestrzeń nadającą się do urządzenia z wyjątkowym gustem i smakiem. Atrakcyjne wymiary lokali powodują także, że możliwości stworzenia tutaj wyjątkowego miejsca są szerokie i dają pole do popisu projektantom wnętrz.  Inwestycja Metamorfoza Ursus to także miejsce idealne dla rozwoju biznesowego ze względu na atrakcyjne otoczenie - łączące kameralność dzielnicy z bliskością dynamicznego centrum Warszawy. To dzięki temu mieszkań w inwestycji Metamorfoza Ursus szuka wyjątkowo szeroka gama lokatorów. Przygotowano tutaj bowiem mieszkania z myślą nie tylko o rodzinach z dziećmi, ale też singli czy osób starszych. Możliwość przyciągnięcia swoją ofertą biznesową szerokiego targetu klientów jest więc niezwykle otwarta.